Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

„Na žádnej ťukec nemáte, jste dřeváci,
a proto taky hrajete vokres.“

Pepík Hnátek

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Volejbalová trojčlenka vyřešena – titul do Kerhartic

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Ani Chvaletice a ani Litomyšl, ale krajským přeborníkem mužů v sezoně 2010-1011 se stalo zaslouženě družstvo Sokola Kerhartice již v předposledním kole po dvou vítězstvích v hale VK Lanškroun.

Lanškroun–Kerhartice
1 : 3 (-24, 20, -16, -17) 
1 : 3 (-18, -18, 17, -13)

Pouze se 7 hráči mohl počítat trenér Flekač v utkáních, které měly potvrdit naše postavení lídra soutěže. Podařilo se a až na zaváhání pokaždé v jednom setu můžeme být spokojeni. Naše hra trpěla v některých okamžicích nepřesností v příjmu podání a ne dobře zvládnutých obranných činností v poli. Naopak lépe nám vycházely bloky a útok, kde jasnou jedničkou byl tentokrát Pavel Mikulecký. 
Hráli. Duffek, Ent, Jakubal, Křepela, Kubový, Mikulecký, a Pohanka, chyběli Peška(v zahraničí) Vyvažil (zranění). Poslední dvojutkání hrajeme na Dukle s VK Svitavy v sobotu 26.3.

Když jsme před pěti léty v KP I začínali, řada „odborníků“ nám předpovídala brzký konec. Nestalo se. Ne příliš známé Kerhartice, co do velikosti oddílu jasně nejmenší, bez vlastní haly, s hrstkou příznivců, dokázaly nejen vzdorovat ale i porážet krajské velkokluby jako Litomyšl, Svitavy, Pardubice atd. Za těch 5 roků se vytvořil vynikající kolektiv, který se musel vyrovnat s problémy vysokoškolského studia, zaměstnáním, nehledě na nutné vlastní finanční náklady jako dopravné apod. A teď před tímto kolektivem je další úkol, který je vlastně odměnou za letošní úspěšnou sezónou: baráž o II. Ligu (15.-17.4)Návrat na obsah