Přejít na obsah

Vítězná serie pokračuje – dvě vítězství nad Lanškrounem

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Poslední letošní dvojutkání na domácí půdě s celkem Lanškrouna sice nepřineslo po herní stránce nic objevného, ale zato 2 důležitá vítězství bez ztráty setu a postup na první místo krajského přeboru.
Kerhartice – Lanškroun 3:0 ( 20, 19, 19 )
Do zápasu vstoupil podstatně lépe soupeř, který nás potrápil dobrým podáním a zejména pestrou hrou na síti. Naši hráli v začátcích setů nepřesně, ale včas dokázali v polovině setů zapnout. Závěr setů byl už zcela v naši režii.
Kerhartice – Lanškroun 3:0 ( 22, 15, 23 )
Druhý zápas byl daleko vyrovnanější, hra byla zajímavější, soupeř bojoval, docházelo k pěkným výměnám. Trochu více vzruchu přinesl poslední set, kdy soupeř velkou bojovností dokázal smazat náš náskok (23:19). Ale to bylo vše, dva úspěšně zahrané míče zápas ukončily.
Hráli: Duffek, Ent, Jakuba, Křepela, Kubový, Mikulecký, Peška, Pohanka a Vyvážil. Trenér Flekač.
Na závěr první poloviny soutěže zajíždíme příští neděli do Svitav. Rozhodně nás nečekají lehká utkání se soupeřem, který v loňském ročníku skončil na druhém místě, ale bylo by výborné svou hrou potvrdit naše současné postavení.