Vítězná série pokračuje, ale…

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Kerhartice – Č.Třebová B 3 : 0 ( 17, 17, 22 )
Utkání probíhalo v poklidném tempu, kdy jsme soupeře jasně přehrávali ve všech činnostech. První dva sety jsme soupeře nepřipustili vůbec ke hře. Dařilo se nám jak v útoku tak i v obraně. Ve třetím setu hosté jakoby ožili, hra se stala podstatně vyrovnanější, závěr však patřil už nám. Utkání trvalo necelou hodinu.
Kerhartice – Č. Třebová B 3 : 1 ( 17, -22, 25, 16 )
První set v pohodě dohráváme. Ale potom se stalo něco podobného, co nás potkalo v posledním utkání v Chrudimi. Úplně jsme vypadli z tempa, hromadíme chyby zejména na síti, soupeř nás přehrával bojovností a zlepšeným útokem a druhý set zaslouženě vyhrává. Kdo očekával změnu v následujícím setu, byl hned zpočátku vyveden z omylu. Skore výrazně narůstalo v náš neprospěch – 7 : 15 !! Nesložili jsme jediný balon, přestaly existovat naše bloky, naši se vysloveně trápili, pohyb některých po hřišti odpovídal spíše hře pétanque. Oddechové časy vyčerpány, střídáme. Snižujeme na 9 : 15. Soupeř se nevzdává opět zvyšuje rozdíl na 7 bodů. Ale my se začínáme znovu dostávat do hry, set se nám podaří získat až po velkém přetahování. Krize překonána a čtvrtý set byl jasně náš.
Hráli: Křepela, Jakubal, Dufek, Mikulecký, Pohanka, Peška, Ent a Vyvažil, nehrál zraněný Kubový
Bez ohledu na další výsledky si stále zachováváme místo na špici tabulky.Jen nás trochu mrzí, že o kerhartickém volejbalu se více dočteme na stránkách Svitavského deníku než třeba v Orlickém deníku.
Další utkání hrajeme příští sobotu v Poličce.