Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

„Na žádnej ťukec nemáte, jste dřeváci,
a proto taky hrajete vokres.“

Pepík Hnátek

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Vítězná série Kerhartic pokračovala i ve Svitavách

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Obě utkání jen potvrdila, že naše současné postavení vedoucího družstva KP není náhodné, protože Svitavy, zejména v domácím prostředí nedávají body zdarma..Očekávali jsme, že náš soupeř bude chtít této výhody zcela jistě využít. Skutečnost však byla poněkud jiná.

Svitavy - Kerhartice 0 : 3 (-21, -18, -17)
Domácí nás zlobili pouze na začátcích jednotlivých setů. Po zpřesnění naší hry v útočné fázi soupeř postupně pod naším sílícím tlakem hromadil chyby. Přestože měl perfektní příjem, naše bloky byly včas na místě. Utkání tak v poklidném tempu skončilo za necelou hodinu.
Svitavy - Kerhartice 1 : 3 (-17, -23, 20, -14)
Po celkem s převahou vyhraných prvních dvou setech nás domácí dokonale zaskočili ve třetím setu. Měli výborný příjem, pestrou hru na síti, kdy naše bloky jakoby vůbec neexistovaly, tvrdé podání, se kterým jsme se jen s potížemi vyrovnávali. V polovině setu odstupuje pro zranění smečař Křepela, střídáme, ale soupeř už svou šanci nepouští. Do čtvrtého setu trenér Flekač musel provést radikální změny v naší sestavě. Povedlo se, chytili jsme se a zlepšenou činností v obraně jsme soupeřův útok dokonale vymazali. Závěr setu a zápasu byl jednoznačný.
Hráli: Duffek, Ent, Jakubal, Křepela, Kubový, Mikulecký, Peška, Pohanka a Vyvážil
Mezi domácími diváky se v povzbuzování neztratil ostrůvek našich příznivců – dík.

Na závěr ještě ještě tři věty. Skončila první polovina soutěže, která byla za celou dobu účinkování v krajském přeboru nejlepší. Dokázali jsme porazit všechna družstva daleko větších oddílů a měst. Je to zasloužený úspěch tohoto malého kolektivu, ale i velký závazek do druhé poloviny.Návrat na obsah