Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

To na Ussuri, tam hořel i kámen!

J.S.

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Větší spokojenost se ziskem bodů než s hrou

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Kerhartice – Chvaletice 3 : 0 ( 17, 21, 21 ) a 3 : 1 ( 23, 19,-23, 18 ) 
S určitými obavami jsme očekávali průběh posledního dvojzápasu na domácí půdě. Jednak samotná kvalita soupeře – 2. místo v tabulce – a potom velký tréninkový výpadek: nemoci, zkoušky a zranění hráčů, to nebyly zrovna dobré výchozí podmínky pro potřebná vítězství. Přesto se podařilo v obou utkáních zvítězit. 
Průběh prvního utkání byl jednoznačný, přehrávali jsme soupeře ve všech činnostech a tak za necelou hodinu utkání končí. Úplně jiný průběh mělo utkání druhé. Na našich hráčích se projevovala únava, ale ani soupeř nevypadal lépe. Úroveň hry rapidně klesla ve třetím setu, my nejsme schopni uhrát na síti jediný balon, soupeř vyhrává koncovku. Potom se nám však podařil nástup a set a tím i utkání vyhráváme. 
Hráli: V obou utkáních nejlepší na síti Vláďa J., výborný byl i libero David P., ve druhém utkání se začlo na síti dařit i Zdendovi D., nahrávač Aleš V., i bez možností tréninku podal solidní výkon, na účku hrál Milan H., středáci Míla K. a Pavel .M.. Chyběl nemocný Honzík W. a Tomáš V. Smůla potkala Zdeňka Křepelu, který se při rozcvičování zranil a do utkání nemohl nastoupit. 
Získali jsme důležité body, které potvrzují naše postavení v tabulce. Přitom není nereálné skončit nejhůře na 3.místě letošního ročníku KP. Na to, jak vše dopadne, si musíme počkat až po zápase s Č.Třebovou B v neděli 21.3.Návrat na obsah