Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Je potřeba vytvořit si náskok a pak ho postupně zvyšovat :)

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

V Chrudimi jen poloviční spokojenost.

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
K dalšímu utkání jsme odjížděli sice nekompletní (Zdenda Duffek-stále laboruje s nohou a omluven byl T. Vávra), zároveň však s vědomím, že s naším sobotním soupeřem jsme dosud odehráli 14 vítězných utkání a v chrudimské sokolovně jsme ztratili jen několik setů. Ale vítězná série byla přerušena.
Chrudim – Kerhartice 3 : 1 ( -21, 20, 14, 22 )
Tak špatně jsme ještě letos neodehráli ani set, jak se nám to podařilo v tomto utkání hned čtyřikrát. Částečná spokojenost s výkonem pouze v prvním setu, kdy jsme srovnali hrozivé vedení domácích a set vyhráli. To ale bylo z naší strany vše. Střídání nepomáhá. Soupeř nás rozebral perfektním podáním a tvrdým útokem z obou kůlů. Co bylo platné, že jsme měli výborné pole (Peška), když se na síti kromě Jakubala nikdo ostatní nedokázal prosadit.
Chrudim – Kerhartice 0 : 3 (-16,-19,-25 )
Několik změn v naší sestavě a ve druhém utkání jsme úplně jiné družstvo. Projevilo se to daleko účinnější hrou na síti a to jak v útoku tak i obou středáků na bloku. K výtečně hrajícímu Jakubalovi se ke svému obvyklému výkonu probral i Křepela. Ostatní nezůstávají stranou a najednou je tu zase družstvo, které nejen chce, ale pro vítězství umí zamakat(třeba po noční nahrávač Vyvážil). Potom nás první dva jasně vyhrané sety trochu ukolébaly, protože koncovka posledního setu ale nebyla vůbec jednoduchá. Utkání končí za necelou hodinu.
Hráli: Kubový, Mikulecký, Vyvážil, Hanik, Wágner, Jakubal, Křepela a Peška. 
___________________________________________________________ 
Poslední utkání na domácí půdě hrajeme 6. března od 10 h s celkem Chvaletic, které zatím jsou na 2. místě přeboru.Návrat na obsah