Přejít na obsah

Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II A

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II A 3:2 (20,-23,17,-25,12) a 3:0 (14,21,22)
V sobotu 10.11. nás na domácí palubovce čekala Česká Třebová A, známý soupeř z II. ligy. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, ale přesto jsme doufali v jednoznačnější výsledek. První set vítězíme relativně přesvědčivě, ovšem poté se zápas komplikuje, soupeř srovnává na 1:1 a to nás nutí ke změně sestavy. Naštěstí máme k dispozici 11 hráčů, a proto měníme oba smečaře i nahrávku, což pomohlo a dostáváme se do vedení 2:1. Jenže čtvrtý set je opět dramatický, soupeř se nevzdává a je srovnáno na 2:2. V tie-breaku prokážeme větší vůli po vítězství a zápas tak končí v náš, byť jenom dvoubodový, prospěch. Do druhého utkání opět měníme sestavu a třebovští již nekladou takový odpor, jako v prvním střetnutí. Pohlídané koncovky setů proto končí naším vítězstvím 3:0. Tento zápas po dlouhé době prověřil sílu našeho družstva, kdy se chvílemi nedařilo a soupeř se dostával do hry. Velkou naší výhodou je pravidelně připravených 9-11 hráčů, což nám v loňských letech citelně chybělo. V sobotu 17.11. hrajeme od 10.00 opět doma, tentokrát s Pardubicemi.

Sestava: Duffek J, Duffek Z., Ent P., Peška D. , Kubový M. , Jakubal V. , Heider F., Mikulecký P., Mikulecký M., Vyvážil A., Pohanka V.