Přejít na obsah

SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Kerhartice

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Kerhartice 0:3(-13,-14,-11) a 1:3(-19,-12,21,-14)
Po dlouhé pauze jsme začínali druhou polovinu na krásné nové palubovce ve Slatiňanech. Po předchozích zkušenostech jsme očekávali hladký průběh utkání, což možná výsledkově odpovídá, ale dlouhá pauza nám herně příliš neprospěla. Mnoho nepřesností a nedůslednost z naší strany by silnější soupeř dokázal trestat, takto však jasně vítězíme 3:0. Na druhý zápas jsme čekali až odehraje domácí družstvo žen. Provedli jsme změny v sestavě, do konce druhého setu kopíroval průběh hry vývoj prvního utkání. Ve třetím setu však domácí zabrali, dokázali se vyhecovat a vybudovaný bodový náskok udrželi . Střídáním a zlepšením všech herních činností však v dalším setu nepřipouštíme drama a vítězíme 3:1. Splnili jsme tedy povinnost, ale do dalších utkání bude třeba přidat ve všech směrech, zejména na příjmu, od kterého se odvíjí vše ostatní. Na podání bylo také nezvykle chyb, pouze bloky si držely svůj vysoký standart. Velkým překvapením v boji o čelo tabulky je prohra obou zápasů druhých Chvaletic v třetím Hlinsku, kam míříme 27.1. Domácí zápas s Letohradem je přeložen z 19.1. na 9.2.

Sestava: Duffek J, Duffek Z., Ent P., Peška D., Kubový M., Jakubal V., Heider F., Mikulecký P., Mikulecký M.