Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Ne tak dolů!

JR sr.

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

První prohra – remíza ve Chvaleticích

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Snad je to už tradice, ale i v předcházejících ročnících vzájemná utkání ve chvaletické hale skončila remízou. Letos na sebe narazili soupeři, kteří dosud neprohráli. O to byl vzájemný duel zajímavější. Proti kompletnímu celku domácích, který byl doplněn o šikovné juniory, jsme nastoupili pouze se 7 (!)( hráči zraněný M.Kubový a neuvolněn A. Vyvážil). 

Chvaletice – Kerhartice 3 : 2 (24,-22, 13,-14, 11)
Jako na houpačce probíhalo téměř dvouhodinové utkání, ve kterém jsme chvíli předváděli výbornou hru na všech postech abychom vzápětí působili na hřišti téměř jen jako diváci. Škoda, měli jsme rozhodně na víc, zejména po hladce vyhraném čtvrtém setu. V posledním setu jsme drželi se soupeřem krok ještě do stavu 8:8, ale to bylo vše. 
Chvaletice – Kerhartice 0 : 3 (-23, -23, -14)
Stejný počet hráčů, jen změny v postech a hlavně odhodlání napravit neúspěch prvního zápasu, daleko vyšší nasazení – a byli jsme to my, kteří diktovali vývoj jinak vyrovnaných prvních dvou setů. Začalo se dařit v útoku (po zlepšení nahrávek), potom si Péťa Ent vzpomněl na svá útočná podání, a střeďák Pavel Mikulecký byl viditelný nejen na bloku, ale i v útoku. Stranou nezůstali ani ostatní: libero David Peška svým příjmem, Zdenda Dufek na středu, Zdenda Křepela a Vláďa Jakubal na smeči a účkař Víťa Pohanka. Ve třetím setu domácí zcela odpadli. Utkání trvalo necelou hodinu a bylo důležité zejména pro udržení postavení na 1. místě tabulky. 
Další utkání hrajeme v sobotu30. 10. od 10 h. v hale na Dukle s výborným celkem Pardubic. Návrat na obsah