Přejít na obsah

Pardubický perník nám moc nechutnal…

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Druhou polovinu soutěže jsme zahájili nečekanou porážkou a vydřeným vítězstvím nad soupeřem, se kterým jsme v minulých letech na domácí půdě neměli problémy.

Kerhartice – Pardubice 0 : 3 (-22,-19,-26)
Po vyrovnaném začátku šel soupeř od poloviny I. setu do vedení a my jsme stačili jen dotahovat. Obdobná situace se opakovala i v setu druhém. Naše hra se výrazně zlepšila v následujícím setu, kdy jsme dokonce vedli 24:22. Ale jak je vidět i dva mečboly bylo málo pro uhrání setu . Prostě jsme na bezchybně hrajícího soupeře naší nevyrovnanou hrou, nedůrazným útokem a malou bojovností některých hráčů neměli (jakoby síly domácích byly vyčerpány hektickým týdnem příprav s minimem tréninku a bezchybným provedením I. Volejbalového plesu).
Kerhartice – Pardubice 3 : 1 (-20,14,19,19)
Druhý zápas se hrál po přestávce, která spíše pomohla nám než soupeři. I když vstup do utkání se nám opět nepovedl. Ale další sety byly už v naši režii. Pomohlo několik střídání, naší útočníci se začali prosazovat, zvýšila se bojovnost a lepší pokrytí celého hřiště, soupeři se naopak přestalo dařit útočné podání a jeho útok už nebyl tak nebezpečný.
Hráli: Duffek, Hanik, Kubový, Mikulecký, Křepela, Jakubal, Peška, Vyvážil, Wágner
Rozhodčí: bezchybní Sochor a Chmelař
V tabulce stále zůstáváme na 4. místě. Náš příští soupeř VK Svitavy , se kterým hrajeme příští neděli v jeho hale, je o dva body před námi. Pokusíme se o změnu.