Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Čtyři ruce jsem tam viděl!

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Pardubice - příjemný soupeř a dvě vítězství

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
V dalším kole krajského přeboru jsme v hale na Dukle nastoupili proti soupeři se kterým máme dlouhodobě aktivní skore. Přestože jsme opět nebyli kompletní, úkol zněl jasně: dvě vítězství.

Sokol Kerhartice – Sokol Pardubice A 3 : 1 ( -23, 13, 18, 18 )
Soupeř nás zaskočil výbornou hrou nejen na síti, ale i v poli. Dlouho jsme nemohli najít obranu proti jeho pestrému útoku. Naproti tomu náš útok nebyl tak důrazný. V závěru setu se naše hra zlepšila, ale to nestačilo. S daleko větším nasazením jsme vstoupili do dalšího setu, který snadno vyhráváme. Zlepšilo se naše podání, začalo se dařit na všech postech v útoku i v obraně, přidali jsme i na podání. Soupeř nestačil a zápas s mírnou převahou vyhráváme. 
Sokol Kerhartice – Sokol Pardubice A 3 : 0 ( 16, 22, 19 )
Druhé utkání jsme zvládli od začátku podstatně lépe. Zlepšilo se naše podání, ale i obrana. Soupeř se zmohl na větší odpor pouze ve druhém setu a to bylo vše. Utkání skončilo za necelou hodinu. 
Hráli: Dufek, Ent, Jakubal, Křepela, Peška, Pohanka, Vyvažil, Wágner. Opět jsme museli hrát bez blokařů - dlouhodobě zraněného Kubového a omluveného Mikuleckého. Další zajímavost: pro Aleše V. a Honzu W. to byla první odehraná utkání v letošní soutěži. 
Tato vítězství znamenají, že jsme i po třetím kole soutěže na prvním místě o bod před Litomyšlí(bez ohledu jak dopadly další zápasy). Své postavení bychom chtěli udržet i po utkání v Chrudimi, kde hrajeme příští sobotu. Návrat na obsah