Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Čtyři ruce jsem tam viděl!

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Ohlédnutí za sezonou 2009-2010

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v ohlédnutí ·
4.místo ve čtvrtém roce působení v KP 1 – úspěch nebo se čekal lepší výsledek? 
Porovnejme podmínky jaké máme my a jaké soupeři. Co do počtu členů výrazně nejmenší oddíl(kromě bohaté Hnátnice), který nemá ani vlastní vhodnou halu, nemá žádná mládežnická družstva, po finanční stránce opět nejhorší podmínky atd. A přesto jsme dokázali hrát s každým, s žádným družstvem nemáme zápornou bilanci (ovšem až na skreč dvou zápasů s Pardubicemi), nikdo nás nebral na lehkou váhu, prostě museli s námi počítat. 

Přehled výsledků

Vyhrané zápasy
4 vítězství s Č.Třebovou,Hnátnicí
3 vítězství s Lanškrounem, Chvaleticemi,Chrudimí
2 vítězství s Pardubicemi, Svitavami, Litomyšlí
Venku                   Doma
Pardubice 3:1         Svitavy 3:1
Lanškroun 3:0        Hnátnice 3:0 a 3:2
Chvaletice 3:0         Chrudim 3:0 a 3:0
Svitavy 3:2              Č.Třebová 3:0 a 3:1
Hnátnice 3:1 a 3:1   Pardubice 3:1
Chrudim 3:0            Lanškroun 3:1 a 3:1
Č.Třebová 3:2 a 3:2 Chvaletice 3:0 a 3:1
                              Litomyšl 3:1 a 3:2

Prohrané zápasy
Venku                 Doma
Pardubice 2:3        Pardubice 0:3
Lanškroun 2:3        Svitavy 0:3
Litomyšl 2:3 a 2:3  Svitavy 2:3
Chvaletice 1:3        Chrudim 1:3

Družstvo
Do soutěže vstoupilo bez hráčů Honzy Dufka (přestup do Ústí) a Péti Enta (USA). Kádr tvořili: Zdenek Dufek (kapitán), Milan Hanik, Vláda Jakubal, Míla Kubový, Zdeněk Křepela, Pavel Mikulecký, Míra Mikulecký ( v polovině soutěže zanechal záv.činnosti), David Peška, Aleš Vyvážil a Honza Wágner. V průběhu druhé části soutěže byl zaregistrován Tomáš Vávra.Trenér S. Flekač 

Účast na zápasech. 
V průběhu soutěže docházelo k absencím hráčů zaviněných převážně zraněním, studijními a pracovními povinnostmi. Pouze dva hráči odehráli všechna utkání: Vláďa Jakubal a Míla Kubový. Zvlášť je třeba vyzvednout dojíždějící „Pražáky“ Vláďu a Zdendu K. a horala Honzíka. 

Turnaje - soustředění
Rozhodně nemůžeme být spokojeni s velmi malým počtem odehraných turnajů v porovnání s předcházejícími léty. Soustředění v Jablonném se vydařilo, ale družstvu scházela zápasová zkušenost a kde jinde se získá než na turnajích. Ono to někdy zasahuje do volnočasového plánu hráče, ale s tím se musí každý vyrovnat. 

Tréninky
Není to tak dlouho, kdy se trénovalo pondělí, středa, čtvrtek. Potom jsme však byli rádi, když se dalo trénovat v téměř kompletním počtu, tedy i s nahrávačem. alespoň ve čtvrtek. A to se muselo zákonitě projevit na fyzické stránce hráčů. 

A jak dál? 
Na závěr tohoto stručného hodnocení si musíme položit otázku jak dál. Zůstane kolektiv pohromadě, bude posílen o nové hráče a pokusí se o lepší výsledek?Návrat na obsah