Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Čtyři ruce jsem tam viděl!

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Na závěr KP I. a před kvalifikací o II. ligu - dvě přesvědčivá vítězství

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Kerhartice – Svitavy 3 : 0 (11, 21, 21) 3 : 0 (25, 26, 23)
Svitavy pro nás byly po všech stránkách velice zajímavým soupeřem, který nám několikrát na svých stránkách dal najevo, že naše postavení v tabulce neodpovídá hře, kterou předvádíme. Tak jsme je chtěli přesvědčit o jejich omylu. Podařilo se hned v prvním zápase, kde jsme soupeře přehrávali ve všem. Prostě první zápas se borcům ze Svitav vůbec nepovedl. Vše si mále vynahradili ve druhém zápase, kdy jak v prvním tak i v druhém setu měli setbol! Zápas to byl daleko vyrovnanější a chvílemi se hrál oboustranně výborný volejbal. Výsledek tohoto duelu už nemohl v celkovém hodnocení vůbec nic ovlivnit a proto je třeba pochválit domácí, že zápas nevypustili a celou soutěž ukončili vítězstvím. 
Hráli: Dufek, Ent, Jakubal, Kubový, Mikulecký, Peška, Pohanka, na lavičce byl připraven stále ještě nevyléčený Vyvažil, chyběl zraněný Křepela. Obě utkání řídil rozhodčí Sochor sám. 

A co dál? Stále máme problémy se zraněnými hráči a čas je neúprosný. Baráž o II. ligu se hrá již 15. – 17. 4. v Mladé Boleslavi. A naši soupeři? S největší pravděpodobností to budou: druholigová M.Boleslav, Dvůr Králové, Turnov a vítěz pražského přeboru tedy samé zkušené celky. Do ligy postupují celky, které se umístí na prvním a druhém místě. Máme se na co těšitNávrat na obsah