02/2012 - Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Je potřeba vytvořit si náskok a pak ho postupně zvyšovat :)

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah
Dokonalá odveta se podařila domácí Jiskře. Hráči Kerhartic nedokázali zopakovat podzimní výkony ze vzájemných zápasů, kdy na své palubovce jasně dominovali. Tentokrát jsme se museli sklonit před svým městským rivalem a přenechat mu tolik potřebné body. Blížící se závěr soutěže, současné postavení v tabulce určuje, že o sestupujícím a možnou baráží se rozhodne mezi Dřevěnicemi, Ústím, Kerharticemi a Třebovou. Proto jen vítězství v obou zápasech nám mělo zachovat velkou, třeba jen teretickou naději na ligovou účast i v dalším ročníku.
Stanislav Flekač | 25/2/2012
K sobotnímu velice důležitému dvojutkání s Dřevěnicemi jsme „doklouzali“ do Jičína sice bez problému, v neúplné sestavě, avšak s myšlenkou, že případná dvě vítězství by znamenala kromě posunu v tabulce na 7. místo i tolik potřebné body pro konečné umístění závěru soutěže. Ovšem náš záměr vyšel jen částečně díky totálnímu propadu v prvním utkání..
Stanislav Flekač | 19/2/2012
Tak bychom mohli stručně označit první sobotní utkání Kerhartic s Č. Třebovou, které se hrálo za velmi pěkné návštěvy diváků , kteří svým povzbuzováním vytvořili dokonalé prostředí pro derby utkání. Hosté, kteří obě předchozí utkání doma jasně prohráli, tentokrát přijeli v úplně jiné a silnější sestavě.
Stanislav Flekač | 11/2/2012
Návrat na obsah