10/2011 - Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Za co jste mu dal tu červenou ty vole?

Jirka Luňák

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah
S určitými obavami jsme odjížděli k dalším druholigovým zápasům do České Třebové. Je sice pravda, že výkony třebovského Sokola měly v posledním ročníku daleko do předcházejících , ale pro nás to je stále soupeř s bohatými druholigovými zkušenostmi a širokou mládežnickou základnou. Na druhé straně vzhledem ke zranění Jakubala a omluvených Vyvažila a Z. Dufka měl trenér Flekač k dispozici pro první zápas jen 8 hráčů – Ent, Dufek J., Heider, Kubový, Mikulecký, Křepela, Peška a Pohanka a to ještě byl start smečaře Křepely pro potíže s třísly nejistý.
Stanislav Flekač | 22/10/2011
Sobotní dvojutkání se zkušeným celkem Malšovic, to byly dvě pětisetové bitvy, kde teprve poslední dva míče po dvou hodinách boje určily vítěze.
Stanislav Flekač | 15/10/2011
Jak je v Chocni tradicí, na volejbal se chodí. A protože pro domácí to byly první zápasy nového ročníku na vlastní půdě a zároveň okresní derby, bylo v hale pořádně rušno. I my jsme tam měli početnou skupinku fanoušků, kteří se nenechali zahanbit domácími a neúnavně povzbuzovali. Škoda, že jsme jejich hlasité podpory neuměli využít.
Stanislav Flekač | 8/10/2011
Dlouho očekávané zahájení zápasů II. ligy je za námi. Našim prvním soupeřem byl stálý, mnohaletý účastník, který sice nikdy nehrál absolutní špičku, avšak jeho bohaté herní zkušenosti a způsob vedení utkání způsobovaly problémy mnohým družstvům.
Stanislav Flekač | 1/10/2011
Návrat na obsah