Přejít na obsah

Kerhartice – Hnátnice 3 : 0 a 3 : 2

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
V předposledním kole první poloviny KP I jsme na palubovce na Dukle přivítali zkušený soubor, který se sice opírá o starší hráče, zato s bohatou herní zkušeností.

Kerhartice – Hnátnice 3 : 0 ( 20, 12, 14 )
Již pohled na výsledky jednotlivých setů napovídá, že šlo o naší jednoznačnou záležitost, kdy soupeř byl schopen udržet s námi krok pouze v prvním setu. Potom jsme soupeře už k ničemu vlastně nepustili a v poklidném tempu za 45 minut s přehledem vítězíme. Druhý zápas byl úplně o něčem jiném. Málem došlo k velkému překvapení na náš účet. Kerhartice – Hnátnice 3 : 2 ( -20,-20, 22, 7, 8 )
První dva sety to byl najednou úplně jiný soupeř. Hnátnice nás dokonale zaskočila výrazně zlepšeným útokem – byl to zejména Jeřábek, kterému zdárně sekundovali Motl, Smola a Vejrych - naše bloky najednou nestíhaly a vůbec se nedařilo našim smečařům. Nepomohla střídání a tato mizerie pokračovala i ve třetím setu až do stavu 15 : 20!!, kdy soupeři stačilo uhrát pouhých 5 míčů k úplnému vítězství. Snad to byla právě tato hrozba porážky, nebo si už soupeř nepřipouštěl možnost otočení skóre, abychom se konečně vzchopili a pokusili se o zdánlivě nemožné. Podařilo. Set vyhráváme, snižujeme na 1:2. V dalším setu soupeř uhrál pouhých 7 míčů a úplně odpadl. Pátý set byl zajímavý snad jen do stavu 8:5. Po změně stran bodujeme jen my.
Před velmi pěknou diváckou návštěvou hráli:
Duffek, Hanik, Jakubal, Kubový, Křepela, Mikulecký P., Peška, Vyvážil a Wágner
Dovětek na závěr:Jestliže jsme v prvním zápase uštědřili soupeři předčasnou mikulášskou nadílku, tak ten druhý lze s nadsázkou označit jako z mrtvých vstání Ábela.
……..
Zveme naše příznivce opět za týden do haly na Dukle. Naším soupeřem bude Č. Třebová B.