Dvě vítězství bez ztráty setu

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Chrudim – Kerhartice 0 : 3 ( -14, -14, -16 )
Jednoznačný průběh všech tří setů. Domácí, kteří ještě nevyhráli jediné utkání, působili značně zakřiknutě. Na naší přesnou hru nenašli odpověď a začali hromadit chybu za chybou. I za tohoto stavu naši hráli koncentrovaně s jediným cílem - vítězství bez ztráty setu. To se nám poměrně lehce podařilo. Snad to způsobila příliš dlouhá přestávka, nebo v hlavách našich borců místo koncentrace na další utkání převažovalo snadný průběh přecházejícího utkání, ale toto druhé utkání se nám příliš nepovedlo.
Chrudim – Kerhartice 0 : 3 ( -21, -23, -19 )
Utkání z naší strany mělo svou úrovní daleko k prvnímu. Jestli jsme v předcházejícím zápase udávali tempo hry, tak teď to naopak byli domácí. Po všechny sety jsme dotahovali bodový náskok soupeře. Naše hra to nebyl volejbal, ale „odbíjená“. Jen díky dobře zahraným koncovkám jsme neztratili set. Kritický byl vývoj setu třetího, kdy jsme prohrávali postupně 10:2 a 16:7! Teprve teď jsme se probudili a začali hrát svou hru. Za stavu 19:19 soupeř zcela odpadl. To už jsme se zase našli a koncovka setu patřila nám.
Hráli: Dufek, Ent, Jakuba, Křepela, Mikulecký, Peška, Pohanka, Vyvažil
Další utkání hrajeme až 20.11. v hale na Dukle proti Č.Třebové B.

Pohled na tabulku je po odehrání 8 zápasů pro nás velmi povzbudivý. Vedeme KPI lepším poměrem setů před Chvaleticemi. Na třetím místě je Litomyšl.