Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Je potřeba vytvořit si náskok a pak ho postupně zvyšovat :)

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Dvě vítězství, ale jinak nic moc

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Kerhartice - Lanškroun 3 : 1 ( 22, -20, 21, 17) 
Byl to takový divný volejbal. Lanškrounští mladíci se snažili, bojovali o každý míč a naši borci chvílemi jakoby jen přihlíželi. Po prohraném druhém setu se sice probudili, ale k výkonu, který předváděli minulou neděli měli ještě hodně daleko. 
Kerhartice - Lanškroun 3 : 1 (-21, 21, 12, 16 ) 
Když jsme „vytrpěli“ úvodní set a provedli potřebné změny v sestavě, výsledek se dostavil. Zápas s převahou vyhráváme avšak pozor, takový výkon by rozhodně nestačil na našeho příštího soupeře - Hnátnici.
I přes kritiku družstva jako celku je třeba při konečném hodnocení vzít v úvahu několik faktů. K zápasům nemohl opět pro zranění nastoupit Z. Duffek, nahrávačA. Vyvážil nebyl uvolněn ze zaměstnání. A tak jeho úlohu musel převzít účkař H. Wágner a premiéra dopadla nad očekávání dobře. Ale asi nejvíc si s ním rozuměl, zejména ve druhém zápase, středák P. Mikulecký. Smečař Z. Křepela má stále problémy s ramenem a proto nastoupil až ve druhém zápase a pomohl. K výkonům dalších hráčů: M. Hanik se prezentoval v prvním zápase především velmi dobrým podáním, V. Jakubal - jako vždy spolehlivý výkon smečaře v obou utkáních, T. Vávra si odbývá debut a stále se lepší, M. Kubový - dobrá poziční hra na základní čáře a zlepšené podání, libero D.Peška spolehlivý při vykrývání útočníků a obraně, blýskl se několika pěknými zákroky.Návrat na obsah