Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Ne tak dolů!

JR sr.

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah

Dvě důležitá vítězství v Pardubicích – Kerhartice stále první.

Volejbal Kerhartice
Vytvořil v zápasy ·
Sokol Pardubice – Sokol Kerhartice 
0 : 3 (-20, -9, 20 ) a 1 : 3 (-22, 21, - 19, - 19 )

Jeli jsme do Pardubic pro dvě vítězství, která měla potvrdit oprávněnost posice lídra soutěže. Podařilo se, ale nebylo to tak snadné jak možná vypadají jednotlivé sety.
V prvním zápase jsme soupeře dokonale zaskočili výborným útokem po našem téměř bezchybném příjmu. Zejména ve druhém setu byla naše převaha výrazná, domácí uhráli pouhých 9 bodů.. Naše dobrá hra pokračovala i ve třetím setu, soupeř se zlepšil, hrál velmi obětavě, výrazně přitvrdil v útoku, ovšem naše bloky byly namístě. Utkání skončilo za 55 minut.
Druhé utkání se neslo ve znamení výrazně zlepšeného výkonu domácích. Kromě výborné hry v poli se začali prosazovat i pestřejší a tvrdší hrou na síti. A to nás trochu zaskočilo. První set jsme sice vyhráli zlepšenou koncovkou, ale druhý set po zásluze patřil soupeři. Další sety byly ve znamení boje o každý míč, domácí se překonávali. Ve třetím setu při vybírání míče došlo ke střetu libera s P. Entem, zranění rtu, musíme střídat. Set vyhráváme zlepšenou hrou na síti. Ani ve čtvrtém setu to nebyla žádná selanka, skore se posouvalo po bodu.
O vítězství se postarali: na smeči výborní Jakubal a Křepela, dařilo se i blokařům Kubovému a Mikuleckému, na nahrávce Ent(získal podáním 5 bodů!) a Vyvažil, účkaři Dufek a Pohanka, v poli spolehlivé libero Peška.. 
V sobotu 5. února v 10 h v hale na Dukle KP pokračuje utkáním s Chrudimí.Návrat na obsah