zápasy - Aktuality - Volejbal Kerhartice

Hláška dne:

Za co jste mu dal tu červenou ty vole?

Jirka Luňák

Volejbal Kerhartice logo
Přejít na obsah
Po sérii utkání odehraných se třemi zástupci Královehradeckého kraje zajížděli v sobotu 18. 11. hráči TJ Sokol Kerhartic k dalšímu dvojutkání krajského přeboru, tentokrát do Městské sportovní haly v Litomyšli, kde se proti nim postavili borci z místního Volejbalového klubu. Po několika sezónách, kdy se zde hráči Kerhartic představovali jen v omezeném počtu (malá hráčská základna, zranění, pracovní povinnosti, lajdácký přístup…), letos konečně nastoupili v plné sestavě, a o to víc odhodláni urvat co nejvíce bodů do zatím vyrovnané tabulky. Domácím, jako již tradičně, nechyběl nikdo ze základní sestavy, a proto bylo třeba makat naplno hned od prvních míčů.
Milan Kubový | 21/11/2017
Volejbalová sezóna ve všech výkonnostních soutěžích je v plném proudu, a proto o uplynulém víkendu i krajský přebor Pardubického kraje I. třídy mužů pokračoval jeho dalšími zápasy. V rámci 7. a 8. kola zavítali hráči TJ Sokol Kerhartice na palubovku Volejbalu Červený Kostelec – po Hronovu a Slavii Hradec Králové třetího zástupce z Královehradeckého kraje. Domácí se po prvních šesti kolech nacházeli na průběžném třetím místě tabulky, Kerhartice okupovali pozici nejvyšší, tudíž vše nasvědčovalo, že se bude jednat o vyrovnaná utkání.
Milan Kubový | 14/11/2017
Dalším nováčkem v krajském přeboru Pardubického kraje, který se 4. 11. představil v hale Na Dukle proti domácím hráčům TJ Sokol Kerhartice, byl tým Slávie Hradec Králové B. Obě mužstva měla sice po prvních čtyřech zápasech plný počet dvanácti bodů, avšak nutno podotknout, že domácí zatím sehráli oba dvojzápasy proti průběžně předposlednímu a poslednímu týmu tabulky, tudíž toto střetnutí považovali za skutečné ověření si, v jakém stavu a rozpoložení se nacházejí. Že se vážně bude tak říkajíc „lámat chleba“, se ukázalo záhy.
Milan Kubový | 6/11/2017
V sobotu 28. 10. 2017 zavítali hráči Kerhartic k dalšímu dvojutkání krajského přeboru na pro ně nepříliš oblíbenou palubovku Letohradské Orlovny. Domácím se sice několik posledních sezón, alespoň co se týče umístění v tabulce, nedařilo, avšak proti Kerharticím vždy předvedli velice bojovný výkon, který v konečném účtování představoval značnou část celkově získaných bodů. Tuto sérii byli Kerhartští odhodláni za každou cenu utnout a po dlouhé době přivést z Letohradu plný počet bodů. O to víc, když do utkání bylo připraveno zasáhnout devět natěšených borců.
Milan Kubový | 31/10/2017
Úvodním dvojzápasem zahájili 21. 10. 2017 hráči TJ Sokol Kerhartice nový ročník Krajského přeboru první třídy ve volejbale.
Milan Kubový | 22/10/2017
TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Kerhartice
Zdeněk Duffek | 12/10/2013
TJ Sokol Kerhartice - VK Tambor Dvůr Králové n. Labem
Zdeněk Duffek | 5/10/2013
Návrat na obsah